سرفصل دوره های آموزشی مدیریت فناوری و توسعه نوآوری
2016/09/19
تعامل دانشگاه با صنعت، مهندسی طراحی صنعتی با نرم افزار CATIA
2016/10/08

بزرگترین گردهمایی سالانه انجمن های علمی دانشجویی کشور

این جشنواره با هدف مستند سازی آثار و تولیدات علمی و مدیریت دانش و منابع  اطلاعاتی تولید شده توسط انجمن های علمی دانشجویی و معرفی و قدردانی از انجمن های علمی دانشجویی برتر و رتبه بندی آن ها امسال به میزبانی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد و مورد استقبال فراوان دانشجویان، اساتید و مسئولان قرار گرفت.

جشنواره ملی حرکت همه ساله با حضور فعال  انجمن های  علمی دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور برگزار می گردد.

در این جشنواره انجمن های‌ علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مدت ۳ روز از تاریخ ۱۳۹۵/۷/۳ لغایت ۱۳۹۵/۷/۵ دستاوردهای خود را در زمینه‌های پژوهش، کارآفرینی، تألیف و ترجمه کتاب، نشریه علمی دانشجویی، مسابقه علمی دانشجویی، اختراع، ابتکار و نوآوری، فعالیت‌های آموزشی و ترویجی در دانشگاه شهید باهنر کرمان در معرض دید علاقمندان قرار دادند.

مراسم اختتامیه نهمین جشنواره ملی حرکت روز دوشنبه  مورخ ۱۳۹۵/۷/۵ در دانشگاه شهید باهنر کرمان با حضور روسای دانشگاه ها، معاونین و مدیران فرهنگی دانشگاه ها، اعضای انجمن های علمی دانشجویی برگزار شد. دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به کسب ۱ عنوان برگزیده  در حوزه مسابقات علمی توسط انجمن علمی مهندسی کامپیوتر، و ۲ عنوان شایسته تشویق در حوزه آموزش و ترویج توسط انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک در این جشنواره شد.

 

۴_۴۸۳۸۶۳۶۸۸۳۵۳۱۵۳۰۶۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *