نتایج حضور درخشان و موفقیت آمیز دانشجویان صنعتی امیرکبیر در مرحله اول نوزدهمین دوره المپیاد دانشجویی
2014/06/19
حضور انجمن علمی دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ درنهمین نمایشگاه بین المللی ایرانپلاست
2014/09/27

المپیاد هم‌زمان رویدادی علمی است که هر سال، همزمان با المپیاد جهانی ریاضی برگزار می‌‌شود. دومین المپیاد ریاضی همزمان، در تاریخ ۱۷ تا ۱۹ تیر ۱۳۹۳، به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌گردد.

المپیاد هم‌زمان رویدادی علمی است که هر سال، همزمان با المپیاد جهانی ریاضی برگزار می‌‌شود. دومین المپیاد ریاضی همزمان، در تاریخ ۱۷ تا ۱۹ تیر ۱۳۹۳، به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌گردد. شرکت در این رویداد برای همه، اعم از دانش‌آموزان، دانشجویان و سایر علاقه‌مندان آزاد است.

در این آزمون، شرکت‌کنندگان با فاصله چند ساعت از آزمون المپیاد جهانی ریاضی که در روزهای ۱۷ و ۱۸ تیر در آفریقای جنوبی برگزار می‌شود به سؤالات همان آزمون پاسخ می‌دهند. شرایطی در نظر گرفته شده که شرکت‌کنندگان به هیچ طریقی نتوانند از سؤالات آزمون اصلی اطلاع کسب کنند.

پاسخ‌های شرکت‌کنندگان، بر اساس بارم‌بندی المپیاد جهانی ریاضی تصحیح خواهد شد و به شرکت‌کنندگان مدال‌هایی معادل با مدال المپیاد جهانی اعطا می‌شود.

در کنار برگزاری آزمون، برنامه‌های جانبی متنوعی نیز برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه المپیاد ریاضی مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *