حفل تکریم المتفوقین فی‌ دور التاسع عشر من الأولمبیاد العلمی الطلابی
2014/09/29
کارگاه طراحی تست های آزمایشگاهی
2015/10/17

دومین دوره مسابقات ملی رنگ همانندی به همت انجمن علمی دانشکده‌ی مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر، با کمتر از شش ماه فاصله از دوره اول این مسابقات، بیست و سوم مهرماه سال جاری در محل سالن نمایشگاه های این دانشگاه برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات ۹۰ نفر در قالب ۳۰ تیم از دانشجوهای رشته‌های مهندسی پلیمر، نساجی، عمران، متالورژی، برق، مکانیک، کامپیوتر، ریاضی از دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، تهران، صنعتی اصفهان، زنجان، موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش و فردوسی مشهد شرکت کردند. ظرفیت شرکت کنندگان در این دوره علی‌رغم وجود محدودیت‌های سخت‌افزاری مانند ابزارآلات آزمایشگاهی(حتی پس از خریداری تعدادی ابزار جدید توسط دبیرخانه) با افزایش ۱۰۰ درصدی همراه بود.

مسابقه راس ساعت ۱۶ همان روز با برگزاری اختتامیه در آمفی تئاتر دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ و سخنرانی دکتر فرهاد شریف(مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی امیرکبیر) و دکتر مالک نادری(مدیر اداره کل انجمن‌های علمی و امور المپیادها) و نوید مستوفی سرکاری(دبیر اجرایی) و معرفی برندگان و همچنین تقدیر از حامیان و کادر اجرایی به کار خود پایان داد.

برنامه‌ریزی علمی برای برگزاری این مسابقات از فروردین ماه سال جاری تحت مدیریت و نظارت دکتر سعیده گرجی به عنوان دبیر علمی مسابقات آغاز شد و بخش اجراییات زیر نظر دبیر اجرایی مسابقات در قالب ۵ تیم مالی، انفورماتیک، روابط عمومی، تدارکات و پشتیبانی توسط ۳۰ نفر از دانشجویان دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ انجام گردید.

پوشش خبری این مسابقه در سطح رسانه‌های نوشتاری و دیداری قابل توجه بود و خبرنگاران واحد مرکزی خبر، باشگاه خبرنگاران جوان و دوربین هفت شبکه آموزش سیما این برنامه را پوشش خبری تصویری دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *