مسابقات QUIZ of Kings انجمن علمی صنایع
2017/05/11
مسابقات رباتیک فیرا ۲۰۱۷
2017/05/13

مدرسه رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر چرخه ای هدفمند برای آموزش نسل جوان کشور جهت ایجاد زمینه کارآفرینی و تولیدات دانش بنیان در آینده کشور است.

مدرسه رباتیک امیرکبیر چرخه‏ ای هدفمند برای آموزش نسل جوان کشور با نگرشی مثبت جهت ایجاد زمینه کارآفرینی و تولیدات دانش ‏بنیان در آینده کشور است. این مدرسه با شعار “رباتت را خودت بساز!! ” به دنبال ایجاد نگرشی جدید و نوین در آموزش رباتیک و هوش مصنوعی است تا با استفاده از مجرب‏ ترین اساتید و بروزترین روش ‏های نوین آموزشی به دنبال انتقال انگیزه و شور و نشاط به نسل جوان کشور از سنین پایه باشد. مدرسه رباتیک امیرکبیر به دنبال آن است تا با بهره‏ گیری از پتانسیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) و با درنظر گرفتن الگوی دانشگاه نسل سوم به دنبال تربیت نسلی باشد که در آینده‏ ای نه چندان دور، کارآفرین و محرک اصلی اقتصاد دانش ‏بنیان کشور است تا از این طریق با انتقال تجربه موفق چندین ساله دانشگاه در این حوزه به نقش‏ آفرینی در کشور بپردازند.

حوزه فعالیت اصلی مدرسه رباتیک امیرکبیر آموزش اصولی و کاربردی علوم رباتیک و هوش مصنوعی، استعدادیابی و همچنین ترویج نگرش کارآفرینی در نسل جوان کشور در جهت افزایش ثروت ملی است.

این مدرسه در پایان هر دوره تحصیلی به پذیرفته‏ شدگان در آزمون پایانی، مدرک پایان دوره از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و فدراسیون بین ‏المللی فیرا اهدا خواهد نمود.

2 Comments

 1. mehrave گفت:

  سلام میخواستم بدونم برنامه های کلاس ها چجوریه؟

  • ادمین گفت:

   سلام،
   ثبت نام بزودی از طریق سایت مدرسه رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر به آدرس زیر آغاز خواهد شد.
   ROBOSCHOOL.aut.ac.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *