شروع به کار مدرسه رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مسابقات QUIZ of Kings انجمن علمی صنایع
2017/05/11
مسابقات رباتیک فیرا ۲۰۱۷
2017/05/13

مدرسه رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر چرخه ای هدفمند برای آموزش نسل جوان کشور جهت ایجاد زمینه کارآفرینی و تولیدات دانش بنیان در آینده کشور است.

مدرسه رباتیک امیرکبیر چرخه‏ ای هدفمند برای آموزش نسل جوان کشور با نگرشی مثبت جهت ایجاد زمینه کارآفرینی و تولیدات دانش ‏بنیان در آینده کشور است. این مدرسه با شعار “رباتت را خودت بساز!! ” به دنبال ایجاد نگرشی جدید و نوین در آموزش رباتیک و هوش مصنوعی است تا با استفاده از مجرب‏ ترین اساتید و بروزترین روش ‏های نوین آموزشی به دنبال انتقال انگیزه و شور و نشاط به نسل جوان کشور از سنین پایه باشد. مدرسه رباتیک امیرکبیر به دنبال آن است تا با بهره‏ گیری از پتانسیل دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) و با درنظر گرفتن الگوی دانشگاه نسل سوم به دنبال تربیت نسلی باشد که در آینده‏ ای نه چندان دور، کارآفرین و محرک اصلی اقتصاد دانش ‏بنیان کشور است تا از این طریق با انتقال تجربه موفق چندین ساله دانشگاه در این حوزه به نقش‏ آفرینی در کشور بپردازند.

حوزه فعالیت اصلی مدرسه رباتیک امیرکبیر آموزش اصولی و کاربردی علوم رباتیک و هوش مصنوعی، استعدادیابی و همچنین ترویج نگرش کارآفرینی در نسل جوان کشور در جهت افزایش ثروت ملی است.

این مدرسه در پایان هر دوره تحصیلی به پذیرفته‏ شدگان در آزمون پایانی، مدرک پایان دوره از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و فدراسیون بین ‏المللی فیرا اهدا خواهد نمود.

2 Comments

  1. mehrave گفت:

    سلام میخواستم بدونم برنامه های کلاس ها چجوریه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *