مراسم تقدیر از برگزیدگان نوزدهمین دوره المپیاد دانشجویی

حضور انجمن علمی دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ درنهمین نمایشگاه بین المللی ایرانپلاست
2014/09/27
دومین دوره مسابقات ملی رنگ همانندی در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد
2014/10/15

این نشست روز دوشنبه ۷ مهر ماه با حضور جناب آقای دکتر صراف معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، مسئولین المپیاد دانشکده ها، مهندس سیدنا رئیس اداره استعدادهای درخشان، دکتر نادری مدیر کل انجمن­های علمی دانشجویی و امور المپیادها و  جمعی  از برگزیدگان نوزدهمین دوره المپیاد دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای نشست جناب آقای دکتر نادری گزارش مفصلی را از فعالیت ها و برنامه های اداره کل انجمن های علمی دانشجویی ارائه نمودند و پس از آن نیز خانم مهندس داری پور گزارشی را از روند المپیادهای دانشجویی و وضعیت المپیاد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مقایسه آن با دانشگاه های رقیب را توضیح دادند.

در ادامه نشست برگزیدگان المپیادی در و دلی دوستانه با مسئولین دانشگاهی حاضر در جلسه داشتند و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و حمایت های دانشکده و اداره کل انجمن های علمی و امور المپیادها از مشکلات، موانع و نواقص موجود صحبت کردند.

سپس جناب آقای دکتر صراف در کمال دقت و حوصله به تمامی مشکلات، نواقص و پرسش­های دانشجویان پاسخ گفته و راهکارهایی ارائه دادند. معاون دانشجویی و فرهنگی محترم دانشگاه ضمن پذیرش و اشاره به برخی از مشکلات و نواقص موجود در دانشگاه با تاکید فراوان خطاب به دانشجویان المپیادی عنوان کردند که؛ بدون تردید پلی تکنیک تهران بهترین دانشگاه در سطح خاورمیانه است و به شما پیشنهاد می دهم که برای ادامه تحصیل دانشگاهی جز آن را انتخاب نکنید.

رتبه های زیر ۱۵ نوزدهمین دوره المپیاد دانشجویی در پایان مراسم لوح تقدیر و جوایز ارزنده ای را از معاون دانشجویی و فرهنگی محترم دانشگاه و مدیر کل انجمن های علمی و امور المپیادها دریافت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *