نشست مدیرعامل ایزوایکو با دانشجویان و اساتید دانشگاه صنعتی امیرکبیر با محوریت ارتباط دانشگاه و صنعت
2015/11/20
اولین دوره مسابقات بین المللی عکس میکروسکوپی
2015/11/20

مهندسی هوافضا رشته ای است مربوط به علوم و فنون وسایل پرنده، چه در هوا و چه در فضا و به موجب این تعریف، مسابقات دانشجویی و دانش آموزی هوافضا به مدت ۷ سال متوالی است که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود. این مسابقات با هدف افزایش سطح اطلاعات دانشجویان و دانش‌آموزان و معرفی رشته هوافضا و همچنین به منظور جذب شرکت کنندگان این مسابقات به تحصیل در این رشته مخصوصاً در بخش دانش آموزی برگزار می گردد.

هفتمین دوره مسابقات ملی هوافضا در اردیبهشت ماه سال جاری از تاریخ ۹۴/۲/۹ لغایت ۹۴/۲/۱۱ و به مدت ۳ روز در دو شاخه دانشجویی و دانش آموزی با حضور ۸۴۵ شرکت کننده توسط انجمن علمی دانشجویی دانشکده مهندسی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

 

تعداد تیم‌های شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات در بخش گلایدر دانش‌آموزی ۱۱۰ تیم، گلایدر دانشجویی ۳۵ تیم، گلایدر ویژه (کنترل دار) ۵ تیم، ربات پرنده ۱۶ تیم، هاور کرافت ۴۵ تیم و راکت آبی هوای فشرده ۶۳ تیم بود. در مجموع ۲۶۴ تیم از ۲۵ استان کشور در هفتمین دوره از مسابقات ملی هوافضا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر شرکت نمودند.

اختتامیه هفتمین دوره از مسابقات ملی هوافضا در تاریخ ۹۴/۲/۱۲ در محل آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه و با حضور مسئولین محترم دانشگاه، داوران، کمیته علمی و کمیته اجرایی مسابقات و شرکت کنندگان برگزار شد و در پایان از برگزیدگان این دوره از مسابقات تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *