اولین دوره مسابقات عکاسی هوافضا
2015/11/18
هفتمین جشنواره لینوکس امیرکبیر
2015/11/19

انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر برای دومین بار متوالی تندیس انجمن برتر را از آن خود کرد.

جشن بزرگ تقدیر از انجمن­های برتر در روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۹ در تالار بهمن دانشگاه برگزار شد. این جشن، هر ساله به منظور معرفی انجمن برتر و تجلیل از فعالیت­ها و عملکرد انجمن­ها در زمینه­های مختلف برگزار می­گردد.

شرکت کنندگان در ابتدای جشن به آیاتی چند از کلام الله مجید گوش جان سپردند. پس از آن با افتخار، سرود ملی جمهوری اسلامی ایران را زمزمه کردند.

پس از آن سرکار خانم مهندس نسرین جمشیدی ضمن عرض خیر مقدم و خوش­آمد گویی به حضار، از آقای امیررضا درهمی، دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع، به عنوان نماینده­ دبیران برای سخنرانی دعوت کردند. آقای درهمی ضمن تشکر از برگزاری این جشن، در رابطه با فعالیت­ها و تجارب خود در انجمن­ دوره نهم توضیحاتی ارائه داد.

در ادامه برنامه کیلیپی از فعالیت های انجمن های علمی دانشجویی در دوره نهم پخش شد. پس از آن نیز حجت الاسلام و المسلین سید مهدی میراحمدی نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه  با محوریت سالروز حضور مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، سخنرانی نمودند.

سخنرانی جناب آقای دکتر سید احمد معتمدی در بخش پایانی زینت بخش این برنامه بود.

پس از سخنرانی ریاست محترم دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مراسم تقدیر و اهدای جوایز با حضور جناب آقای دکتر معتمدی (ریاست محترم دانشگاه)، دکتر رازفر (مدیرکل دفتر ریاست)، دکتر صراف شیرازی (معاون محترم دانشجویی و فرهنگی دانشگاه) و دکتر مالک نادری (مدیر کل انجمن های علمی و امور المپیادها) آغاز شد. در ابتدا برخلاف روال سنوات گذشته که از تمامی اعضای شورای مدیریت انجمن ها تقدیر می شد، از ۳۶ نفر از اعضای فعال انجمن های علمی دانشجویی دوره نهم به جهت افزایش انگیزه و شایسته محوری در انجمن ها تقدیر شد.

در ادامه برنامه تقدیر از اساتید المپیادی تجلیل شد. سپس جوایزی به سرپرست و اعضای تیم رباتیک sos دانشگاه که موفق به کسب رتبه اول در لیگ شبیه ساز امداد ربوکاپ جهانی برزیل ۲۰۱۴ شده بود اهدا شد. پس از آن از جناب آقای دکتر مسعود صبائی (دبیر دومین دوره مسابقات ملی ایده پردازی و برنامه نویسی ابزارهای هوشمند)، جناب آقای دکتر مهدی عبادزاده (دبیر کمیته داوری دومین دوره مسابقات ملی ایده پردازی و برنامه نویسی ابزارهای هوشمند)، جناب آقای دکتر امید نقشینه ارجمند (برگزار کننده چهارمین دوره مسابقات ملی طرح و حل و دومین المپیاد ریاضی همزمان)، جناب آقای دکتر علی فرزادی (دبیر دومین دوره مسابقات علمی متالورژی) و سرکار خانم دکتر سعیده گرجی (دبیر علمی مسابقات ملی رنگ همانندی) تقدیر شد.

مهم­ترین و هیجان انگیزترین قسمت برنامه، مشخص شدن انجمن برگزیده و شایسته تقدیر در حوزه­های مختلف و نهایتاً معرفی انجمن برتر بود. از انجمن برگزیده در هر حوزه با اهدای تندیس و از انجمن شایسته تقدیر با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

انجمن مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات با ۱۰۹۹۲ امتیاز، انجمن برتر دوره نهم شناخته شد و موفق شد تندیس انجمن برتر را برای یک سال دیگر از آن دانشکده خود بنماید.

انجمن مهندسی پلیمر و رنگ با ۵۹۰۵ امتیاز موفق به کسب رتبه دوم، انجمن علمی مهندسی مکانیک با ۵۲۷۷ امتیاز موفق به کسب رتبه سوم، انجمن مهندسی صنایع با ۴۶۷۰ امتیاز موفق به کسب رتبه چهارم و انجمن مهندسی پزشکی با ۳۷۱۷ امتیاز موفق به کسب رتبه پنجم شد.

در پایان جشن نیز از زحمات کلیه اعضای شورای مدیریت انجمن های علمی دانشجویی دوره نهم با اهدای لوح یادبود تجلیل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *